O akcji

GRAMY, ŻEBY POMOC SZLACHETNEJ PACZKI MOGŁA DOCIERAĆ
DO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH OSÓB UCIEKAJĄCYCH PRZED WOJNĄ W UKRAINIE:
UBOGICH RODZIN, DZIECI, SENIORÓW, CHORYCH I OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWOŚCIAMI.

W dniach 3 – 5 czerwca 2022 r. czołowi polscy streamerzy, gracze oraz widzowie zjednoczą się we wspólnym działaniu. Tym razem uczestnicy charytatywnego streamu będą pomagać wraz ze Szlachetną Paczką tym, którzy w wyniku wojny w Ukrainie stracili swoje miejsce na ziemi.

Piąta odsłona gamingowego eventu ruszy 3 czerwca. Na Twitchu Gra Paczki pojawią się pierwsze streamy już o 15.00, a kilka godzin później o godzinie 19.30 rozpocznie się live ze studia Gra Paczki – w towarzystwie znanych graczy. Wydarzeniu głównemu towarzyszą streamy poboczne, które startują już 30 maja. Ta edycja Gra Paczki jest wyjątkowa ze względu na: czas, w którym się odbywa – naznaczony wojną w Ukrainie, cel – pomoc uchodźcom oraz specjalną edycję Szlachetnej Paczki – Solidarną Paczkę, której początek, czyli Otwarcie Bazy Rodzin, przypada w weekend kończący Gra Paczkę.

Ukraińsko-polską granicę od początku wojny przekroczyło ponad 3 mln osób. Większość uchodźców zostało w naszym kraju i próbuje odnaleźć się w tej trudnej sytuacji. Szlachetna Paczka pomaga im na różne sposoby, jednym z nich jest Solidarna Paczka – specjalna edycja Szlachetnej Paczki. Dzięki tej inicjatywie w czerwcu br. pomoc otrzymają osoby, które uciekły przed wojną w Ukrainie.

Już dziś wiemy jednak, że wsparcie będzie potrzebna także w dłuższej perspektywie. Dlatego nadal będziemy prowadzić działania pomocowe na rzecz uchodźców, także w ramach tradycyjnej edycji Szlachetnej Paczki. To do ilu rodzin Szlachetna Paczka będzie mogła dotrzeć w kolejnych miesiącach i na jaką skalę, zależy od osób wspierających ją finansowo.

Streamy można obserwować na Twitchu Gra Paczki, w kanałach własnych twórców oraz na stronie grapaczka.pl.

Przygotujcie się na sporą dawkę emocji, dużą ilość konkursów, a na koniec ogromne poczucie satysfakcji. Podczas ponad 60 godzin transmisji odbędą się, jak co roku, liczne konkursy m.in. „Dyszka do dyszki”, „Największa kwota”. Każdy widz, który weźmie w nich udział i wesprze charytatywny cel, będzie mógł liczyć na cenne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia oraz wysokie miejsce w prowadzonym w trakcie eventu rankingu.


Możesz pomóc najbardziej potrzebującym ze Szlachetną Paczką